ALKOCIRKUS

Nu:Tone a Fourward v Olomouci na Drum Up!

13.03

První letošni Drum UP se 2 zahraničními headlinery se odehraje už 16.3. v Olomouci. Prostory S-cube se rozezní zvukem megaúspěšného labelu Hospital Records, který přijede reprezentovat skvelý producent i dj z anglického Cambridge, NU:TONE. S trochu tvrdším DnB se pak představí náš druhý host, a to zástupce jednoho z nejlepších a nejúspěšnějších rakouských DnB projektů, FOURWARD.

Dan Gresham alias NU:TONE dnes patří mezi nejzásadnější členy labelu Hospital Records, na kterém mu dosud vyšly kromě spousty singlů i 3 alba, každé s ješte větším ohlasem, než to predchozí. Jeho poslední album Words & Pictures bylo dokonce zařazeno prestižním anglickým časopisem Kmag mezi 10 nejlepších alb roku 2011. Jeho produkce potěší snad každého, ať už se Vám líbí jeho retro-soulová pecka "Spread Love" nebo spíš junglová "Strictly Social". V jeho extra širokém pojetí DnB si opravdu vyberete co vám nejlépe sedne. Na Drum UPu vás pak přesvědčí i tom, že je taky skvělý dj. Pravidelně to dokazuje nejen na většinou vyprodaných Hospitality nocích po celé Anglii, ale i na spoustě dalších parties po celém svetě.

Čtyřčlený projekt FOURWARD se řadí mezi další úspešné rakouské dj/producenty jako jsou například Camo & Krooked, Ill.Skillz nebo Body & Soul. Jejich tvorba i sety jsou originálním spojením nejen tech-stepu a neuro-funku, ale obsahuje také prvky jump-upu. Kvalitní produkci dokazují releasy na labelech jako Citrus, Mainframe, Audioporn, Fokuz nebo Trust in Music. Spolu s Body & Soul se jim podařilo upsat jeden release na legendárním labelu VIRUS. Debutové LP Episodes pak vydali v minulém roce na Citrus Recordings, které obsahuje pecky jako Low Blow nebo Amigo. Jejich produkce je neuvěřitelně energická a se svým unikátním našlapaným stylem a hutnou basou právem patří mezi to nejlepší ze současného DnB.

Domácí support potom obstarají borci z Drumup crew ve složení Shede, You2, Maso, Spaboy a producent Symplex. Svůj set si na hlavní stage vyhraje taky autor nejlepšího setu v právě probíhajícím Dj Contestu. Nebude chybět ani náš dvorní MC Trchi, který se dočkal uznání i na RING4MC soutěži, kde loni získal druhé místo. Uslyšíte tak skoro všechny odnože dnb, od techstepu přes liquid a deep až po jungle.

Druhá stage bude i tentokrát multižánrová a BPM se zde bude v průběhu celé noci pěkně zrychlovat. Od počátěčního dubstepu přes breakbeat až po tech-house a progressive. S rytmy dubstepu začne Pospitch a po něm v Olomouci dobře známý dj Fox. Za Metrocrew zahraje ostřílený dj Killer a po něm se druhé stage ujmou djs z Bassbeat crew.

Abychom dostáli slibu prémiové audio-vizuální party, budou pro vás připraveny kromě kvalitního zvuku také pořádné vizualizace, a to hned na několika projekcích, o které se postarají borci Epileptic Visions vjs. V S-cube už je také samozřejmostí výborný zvuk JBL, který bude pro naše potřeby posílen, jak tomu bylo na jubilejním Drum UP 20. Kromě 2 barů budou tentokrát připraveny i 2 šatny.

Bez obav můžeme zopakovat krédo z Drum UP 20...klubovka, kde si na své přijde skoro každý...aneb „premium audio-visual electronic night“ v olomouckém S-cube už 16.3.2012. Start je v 21:00, vstup 130,- Kč v předprodeji(S-cube, Metro Chillout Club, 9a Bar&Boulder), na místě 150,- Kč a pojedeme až do 06:00.

9/3/2012
S-cube, Olomouc
Vstup 130,- v předprodeji / 150,- na místě

..:: NU:TONE /uk/ ::.. Hospital Records, BrandNu Recordings
..:: FOURWARD /at/ ::.. Citrus, Mainframe, Virus, Audioporn, Fokuz, Trust in Music, Nasca
..:: Drum Up crew djs ::..

2. STAGE (Dubstep / Breakbeat / Progressive / Tech-house): Fox, Pospitch, Killer, Bassbeat djs /