Hlavní stage na Vendetě ve znamení neurofunku a techstepu

24.05.2018

Zbývá posledních pár dní a Pohon Crew završí sezónu svou 55. Vendetou, na které vystoupí Ed Rush. Víme kdo ovládne barovou stage, avšak teď je čas si také představit finální část line-upu, který doplní hlavní stage vedle otce Virus Recordings.

Na začátek nás do večera uvede pohoňácká femme fatale Mania, která patří jak pod Pohon Crew tak pod ženské drum'n'bassové uskupení BasSistaz. Mania nám ve svém setu předvede svůj milovaný neurofunk/techstep a dokáže proč hraje nejen v Brně, ale také po klubech v celé ČR včetně samotného Let it Rollu. Její svižné mixy mapující drum'n'bass od jeho samotných počátků uvedou celý večer do slavnostního pohybu.

Hamham & Moyx

Pozvání na 55. Vendetu přijali ostravští matadoři Hamham & Moyx. Tito Djové a promotéři založili seskupení ZRC, které dalo vzniknout projektu Infinite Rave. V oblibě spolu hrají b2b, kdy svými rychlými a energickými neurofunkovými mixy rozproudí krev v žilách i vyhazovačům. I přesto, že na scéně nefungují tak dlouho, se rychle dostávají do podvědomí a zahráli si již vedle jmén jako A.M.C, Calyx & Teebee, Prolix, Gydra či Dossa & Locuzzed. V Brně budou mít premiéru, na které si zcela jistě dají záležet.

Předskokanem samotného Ed Rushe, bude náš domácký Birg. Patří mezi oldskoolového vyznávače vinylů, se kterými předvádí svou neutuchající lásku k neuru a techstepu. S oblibou se vydává k postarší selekci tracků bravúrně mixovanou s novými výtvory a dává tak vzniknout jedinečným bouřlivým setům. Před Ed Rushem si neumíme představit nic lepšího.

Zaion

Zaion. Tento vysoký, hubený, perspektivní mladý muž s brýlemi na první pohled nepůsobí jako řízný velvyslanec pleskajícího neurofunku, avšak když se postaví za pult a spustí svou příběhovou ságu, jedno tělo nezůstane suché. Člen brněnské Redrum crew, rezident akcí Stepslet a DNB DNA, který do Brna nedávno přivezl Black Sun Empire, si bude po dvou letech moci znovu zahrát na stagei s Ed Rushem a dozajista bude chtít předvést jak vysoko po dvou letech vyšplhal.

Závěr večera bude patřit pohoňáckému Dizztricktovi. Ten obdobně jako Birg vyznává kult vinylů. S oblibou se pouští také do produkce a mimo neurofunku a techstepů se ve volných chvílích rád ubírá i k trip hopu. Nenechte se zmást jeho výškou, protože jako DJ na Vás bude koukat pěkně zvrchu!