Podzimní Vendetu rozduní DisasZt

12.11.2018

Disaszt, neboli Daniel Fürst Zoffel.

Jméno, které je nerozlučně spjato s drum'n'bassovu scénou díky světoznámému labelu Mainframe Recordings, na jehož počátku stál právě tento rakouský rodák. Disaszt se aktivnímu hraní věnuje již od roku 1998, kdy spolu s Phazes a Dom.n.k založil Bass Infection Crew. V roce 2001 se poprvé vrhl do produkčních vod a vydoloval tak svůj první poklad s názvem Get it on. Současně začal organizovat své vlastní klubové Mainframe nights, které dosáhli vrcholové dvoutisícové účasti. Rok 2008 se stal přelomovým, jelikož se z klubové noci Mainframe stal label Mainframe Recordings a tím se vyšplhal mezi nejznámější labely se základnou mimo Spojené Království. Tento rok však mimo své desetileté narozeniny, oslavují i svůj 100. vydaný track. I přesto, že věnuje svůj hlavní čas starání se o své labelové dítě, mimoto stihl Disaszt za svou kariéru přinést do drum'n'bassového podsvětí několik úspěšných tracků jako Oh My Dear, Lightspeed nebo Together. Stejně tak patří mezi prvotní vlnu objevitelů jmén jako Camo & Krooked, The Prototypes či A.M.C.

Jako obvykle, si 57. Vendeta zasluhuje i řádný support. Na hlavní stagei nesoucí se v drum'n'bassovém soundu budou DisasZta obskakovat domácí Birg, Dekor, Dizztrickt, Kamikaze a Mania

Barová stage se tentokrát ponoří do jiné roviny. Představí se nám Flow se svým dubstepovým výběrem. Breakbeat a Ghettofunk Vám předvedou naše speciální zpárované dvojice El Waca & Ph8ton, Kotlyk & Yak a Bellpeace. Do housového BPM Vás přizve pohoňácký veterán Musicant.

57. Vendeta, 16. listopadu 2018, jako obvykle v 9 večer na značkách.

Tak nahoň Pohon a přirolluj.